< Strona główna

wersja językowa

  • język polski
  • english language

O firmie

Początek działalności przedsiębiorstwa sięga 1975 roku. Wtedy Jerzy Borski kupując pierwszy samochód ciężarowy rozpoczął tworzenie firmy transportowej. W początkowym okresie działalność przedsiębiorstwa obejmowała wyłącznie rynek krajowy. Przemiany polityczno-gospodarcze w Polsce po 1989 roku umożliwiły przedsiębiorstwu intensywny rozwój i rozszerzenie działalności na międzynarodowy transport drogowy oraz spedycję krajową i międzynarodową. Od 1999 r. przedsiębiorstwo dysponuje własną nowoczesną bazą transportową w Janikowie k/Poznania, gdzie oprócz pomieszczeń biurowych, znajdują się 2 warsztaty naprawcze przystosowane do obsługi samochodów ciężarowych i naczep, magazyn wysokiego składowania o powierzchni 400 m2, stacja paliw do własnych potrzeb oraz plac parkingowy o łącznej powierzchni 12500 m2. Budowa bazy transportowej okazała się korzystną inwestycją dla przedsiębiorstwa, ponieważ umożliwiła mu rozszerzenie zakresu działalności oraz zwiększenie jakości świadczonych usług. Poza wymienionymi wyżej czynnikami, które wpłynęły na rozwój MTD Jerzy Borski baza transportowa w Janikowie stała się swoistą wizytówką przedsiębiorstwa.

Nasze przewozy realizujemy na podstawie Licencji Wspólnotowej, zgodnie z przepisami konwencji CMR, a przewożone ładunki zabezpieczamy polisami OCP w ruchu międzynarodowym i ruchu krajowym. Nasza kadra posiada Certyfikaty Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy.

Stali klienci cenią przedsiębiorstwo MTD Jerzy Borski za rzetelność wykonywanych usług, otwartość na wyzwania, dostosowywanie usług do indywidualnych potrzeb. Do partnerów i odbiorców usług, którzy zaufali MTD Jerzy Borski należą:

INDYWIDUALNE POTRZEBY KLIENTA SĄ NASZYM WYZWANIEM